Thursday, August 12, 2010

silna jak miś/ strong like a bear


Kochani! Dziękuję Wam bardzo mocno za piękne wpisy i za to że tu ze mną jesteście, niektórzy dłużej, inni od jakiegoś czasu. Humor powoli wraca do normy i przychodzą nowe pomysły, dlatego obiecuję ruszam z nową energią którą od Was dostałam. Powiem szczerze (może nawet za bardzo) że ten blog miał być dla mnie taką terapią  (może kiedyś napiszę o co chodzi) i mam wrażenie że to się dzieje! Dlatego dziś misiek (inspiracją był misiek berliński co widać gołym okiem) bo czuję się silna jak on. Więc silna jak misiek, weselsza dziękuje raz jeszcze i zapraszam!!!!
-----------------
I'd like to thank everybody for nice words. I also thank you for being here with me.
After some days of very bad mood, I'm feeling better thanks to you :-D
so now full of power, strong like a bear (berliner bear was prototype of my) I start with new energy. Be with me and thanks again!!!!!
-----------------
a tu coś z miśkiem, piękne ale smutne (pewnie wielu z Was zna ale dla tych którzy nie znają) dywan Global Warming tu i tu a i tu strona projektanta

5 comments:

 1. hope you are in better mood today:). enjoyed reading your previous posts, thank you!

  ReplyDelete
 2. I tak trzymać! Po deszczu zawsze wychodzi słońce! Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 3. :) ale fajnie się zrobiło pozytywniej

  ReplyDelete
 4. To znowu ja:) Po raz kolejny natknęłam się na blogu (http://amerrymishap.blogspot.com/search?updated-max=2010-03-29T11%3A43%3A00-06%3A00&max-results=20) na zdjęcia Twojego mieszkania. I cały czas zazdroszczę:) Jest piękne.

  ReplyDelete