Monday, December 20, 2010

almost readyTelling the truth I don't like christmas time. All this preparations, buying tons of food, sitting 3 days at the table and eating, eating, eating... Happily my family is "a little different" and we didn't have to spend christmas time like this. We don't have the tree, all this traditional polish meals, just time to rest and watch stupid movies ;-) But this year, we have to do something more traditional, so I and Seba "prepared" christmas tree (!) and my sister baked ginger-breads... as for the rest – we'll see what's happened :-))))
--------------------------------------------------------
Nie lubię świąt. Taka prawda. Całego tego zamieszania, przygotowań, nerwowych ruchów w sklepach, gotowania, pucowania a później jedzenia, jedzenia, jedzenia. Całe szczęście, że w naszej rodzinie wygląda to inaczej. Jednak w tym roku ulegliśmy i będziemy bardziej tradycyjni. Ja z Sebą przygotowaliśmy "choinkę" – horyzontalną, ze względu na koty i łatwość sprzątania a moja siostra Ewa upiekła pierniczki ;-) co do reszty – zobaczymy co się wydarzy, ale najważniejsze, że cała rodzina będzie razem a że wszyscy się bardzo lubimy, nikt się zbytnio nie napina i wszystkim dopisują humory – będzie dobrze, czego i Wam życzę.
--------------------------------------------------------
link for today: great, great com-pa-ny, wow!

10 comments:

 1. Takie podejście bardzo mi się podoba:)

  ReplyDelete
 2. Bardzo zdrowe podejście. Zazdroszczę trochę tej mniej konwencjonalnej rodziny:)

  ReplyDelete
 3. też nie za bardzo lubię święta.. ale w tym roku jest jakoś inaczej, dużo się zmieniło w naszej najbliższej rodzinie i teraz na samą myśl o nadchodzącym czasie uśmiecham się. Mam przeczucie,że będzie dobrze..:)
  a prezentami się obdarowujecie?:)
  uściski
  Just

  ReplyDelete
 4. a!zapomniałabym! piękne macie te mobile:))może też zrobię jakiś:) hmm..i to jest myśl..dzięki za inspirację Kavko!
  pokażę coś u siebie
  J.

  ReplyDelete
 5. dekoracje, dekoracje... choinka jak choinka! kolorowa, wystrojona, tylko pozioma, a pierniki??? pierniki jakie ładne! bardzo ładne! a jakie smaczne! bardzo smaczne! no :-)

  ReplyDelete
 6. choinka horyzontalna - świetny pomysł! Wesołych Świąt!

  ReplyDelete
 7. Ale pięknie! Wesołych świąt!!

  ReplyDelete
 8. Zdrowe, ba! normalne podejście :) wesołych świat!

  ReplyDelete
 9. Podobają mi się podsufitowe świąteczne zabawki. Ja lubię święta, jest to po prostu jeszcze jeden powód do spotkania w naszym małym rodzinnym gronie. A obżarstwo...raz do roku jak to w święta, pozdrawiam.

  ReplyDelete