Thursday, June 2, 2011

just ordinary day

Some pics from my life :-) With important things, memories, feelings. It's such a sentimental day... / Kilka fotek z mojego życia, ważnych z powodu tego co na nich jest, wspomnień z tym związanych, odczuć. Taki dziś sentymentalny dzień...
It's June now. I don't know why but I started to think about passing time, things I did and didn't do so far.../ Już czerwiec, nie wiem dlaczego (może to już ten wiek) zaczęłam mysleć o mijającym czasie, o tym co zrobiłam a czego jeszcze nie...
Portrait of me and my little sister. She's not so little now, she's stronger and braver and more adult than I'm. I miss her so much because she lives abroad now. / Portret mój i mojej małej siostrzyczki. Nie jest już taka mała, a w zasadzie silniejsza, odważniejsza i bardziej dorosła niż ja. Potwierdzi każdy kto nas zna :-) Tęsknię za nią, bo porzuciła nasz piękny kraj na rzecz mówienia po niemiecku :-)
Sweet, little doll made by Tibetan woman/ Słodka, maleńka laleczka zrobiona przez Tybetankę.
Flowers I've got from my parents last Sunday, beautiful, still with the touch of ma's hands/ Kwiaty, które dostałam od rodziców w niedzielę, piękne, myślę, że wciąż z dotykiem mamusinych rąk.

My white bedroom. Gentle and calm, gives me many good, beautiful and magical dreams/ Moja biała sypialnia. Spokojna przynosząca wiele dobrych, pięknych i magicznych snów.
---------------------------------------------------
Links for today: Nick Cave Let Love In, one of my favourite blog: jollygoo, photography of Yasuhide Azuma and sweet blog of dasac. Have a great evening!Big hugs!

12 comments:

 1. Beautiful pics ♥ (and thank you:), D.

  ReplyDelete
 2. och Kavko, Kavko :)
  wciąż zaglądam, choć siedzę cicho.
  ładnie tu u Ciebie, miło.
  nie martw się tym czego nie zrobiłaś, ciesz się tym co zrobiłaś, co już masz - to całkiem sporo.
  pozdrawiam!

  ReplyDelete
 3. beautiful pics...and beautiful text...made me dream...tks for sharing!!! xxx

  ReplyDelete
 4. tak tylko aby dołączyć się do cudzych słów. ♥ dla całej Twojej twórczości, włączając w to tworzenie nastrojów przed naszymi monitorami, gdy czytamy kavkowy blog.

  ReplyDelete
 5. meine liebe Schwester, ich vermisse dich auch, aber ich lese taglich deines Blog und sehe deinen schonen Zeichnungen an:-)

  ReplyDelete
 6. Witaj,
  każdy z nas ma czasem takie chwile kiedy myśli o mijającym czasie. Trzeba się jednak cieszyć tym co się ma!! Masz piękny dom, rodzinę i artystyczną duszę która potrafi tak wiele przekazać przez obiektyw aparatu.
  Życzę Ci aby twoje wspomnienia były pełne ciepła i radości!!
  Pozdrawiam
  W.

  ReplyDelete
 7. Your pictures are always so inspirational and beautiful! I love to come here.


  Camila F.

  ReplyDelete
 8. laleczka super :) lubię lale:)
  i ten kalendarz przeuroczy:)

  pozdrawiam upalnie!

  A.

  ReplyDelete
 9. Kalendarz z takiego pięknego japońskiego pisemka, które uwielbiam ku:nel :-))) całusy

  ReplyDelete
 10. sentimentalnie ;) i pięknie i jasno i spokojnie.........

  ReplyDelete