Saturday, June 9, 2012

living room

Hi everybody! How are you today? This stupid flue doesn't want to leave me, I still feel bad ;-( Hope you're better than me! My new post on Ikea Family Live. Start here & ... here you've got "the present situation", I can't help to change the space around me all the time, you know women's nature. So welcome in my living room / Cześć. Jak się dziś czujecie? Ja nieszczególnie. Grypsko trzyma się dobrze, nie odpuszcza. Ostatnie chwile urlopu a ja w łóżku :-( No nic mam nadzieję, że u Was lepiej. Z nowych, miłych rzeczy: ukazał się mój nowy post na stronie Ikea Family Live. Zacznijcie tu... a w tym poście obecna sytuacja "salonowa". No co? Dla Ikea ten post zrobiłam miesiąc temu, nie moja wina, że stał w kolejce do opublikowania a ja nie mogłam się powstrzymać, żeby czegoś nie zmienić. Taka kobieca natura:-) Zapraszam kochani do naszego salonu (brzmi to dumnie, ale salon w naszym przypadku to cały parter minus łazienka i zakątek kuchenny więc pewnie powinnam go nazywać:  przestrzeń na parterze domu ;-) brzmi lepiej? chyba nie ale prawdziwiej/ bawcie się dobrze w weekend
Link for today: Beautiful porcelain by Elisabeth &  Anna for House of Rym. Splendid!

14 comments:

 1. Mmm, ładniusio :)

  ReplyDelete
 2. hey girl... looking lovely as ever... :)
  I just saw your post about ceramics (I don't know why the blogger doesn't show me your every post) and I love them all... especially the one with eyes... little Edek's face... so pretty! :) I am also trying out some markers for porcelain, what technique did you use?
  I wish you a lovely and flue-less weekend!***

  ReplyDelete
 3. Living room piekny, peonie to moje ukochane kwiaty, więc za to dodatkowa pochwała, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, Agata.

  ReplyDelete
 4. pięknie jak zawsze ;) szybkiego powrotu do zdrowia i kreatywnego weekendu ;)

  ReplyDelete
 5. Dziękuję za miłe słowa i życzenia zdrowia. Jest lepiej, jutro kiedy wrócę do pracy, juź pewnie będzie doskonale :-)))

  ReplyDelete
 6. I love your home!! It's Pure Style with a more modern twist! :)

  ReplyDelete
 7. przepiękny masz ten pokój!:)))) i już lecę do artykułu:)

  ReplyDelete
 8. peonii zazdroszczę bardzo, mnie w tym roku zmarzły i nici :(
  a pokój, no cóż, świetny :)
  dużo zdrówka!

  ReplyDelete
 9. baaardzo podoba mi się Wasza przestrzeń na parterze domu :)

  ReplyDelete
 10. It's beautiful!!! I gavge you the liebster blog award! Hope you'll like it! Have a great day!

  ReplyDelete
 11. A-ma-zing! Your living room is out-of-this-world beautiful.

  ReplyDelete